Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizettünk bankkártyával a...

Fizettünk bankkártyával a Sparban levonták a pénzt, de utána újra kifizettették vagy is megloptak?

Figyelt kérdés

Nos kicsit lehet kusza de valaki segítsen ez most mi?!

Anyuval néztünk egyenleget a kártyáján 2300Ft volt. Nem vettük le hogy majd kártyával fizetünk a a pénztárnál. 1993Ft-ra jött ki az összeg erre elkezdi a nő, hogy nincs fedezet, mondom olyan nincs este 7-kor miért vontak volna le bármit is. Erre kirakott egy élelmiszert de akkor sem volt jó mondom ez hihetetlen. Felmentem egyenleget nézni 307 FT volt rajta vagy is legelőször levonták az összeget, de a pénztáros azt hazudta hogy sikertelen volt a tranzakció. Jön anyu telójára sms jött vagy 9 a banktól és megnéztem a legelsőt ott az állt hogy levonták a pénzt mentünk reklamálni de nem érdekelte az információ pultos nőt mondta hogy a bank hibázott, de ez nem lehet igaz!


2012. aug. 22. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Be kell menni a bankba a bolti nyugtával együtt, és tisztázni. Nem hiszem, hogy a pénztárosnő hazudott volna, nem a saját számlájára megy a pénz, amit a vásárlók fizetnek, sokra nem menne a csalással. Valószínűbb, hogy tényleg műszaki hiba történt. Én is jártam már így, a bank azonnal jóváírta a számlámon a tévesen zárolt összeget.
2012. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!