Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Four Gates...

Ismeri valaki a Four Gates Hungary Kft. -ét? Érdemes ezen a cégen keresztül aranyba fektetni?

Figyelt kérdés
A cég honlapja: www.arany-biztoság.hu Én egyáltalán nem ismerem, csak az egyik ismerősöm ajánlotta. Igazából még azt sem nagyon értem, hogy ez az aranybefektetés (egy cégen keresztül) hogy működik és hogy biztonságos-e ilyet fizetni havonta. Köszi előre is.
2012. aug. 23. 22:24
 1/2 A kérdező kommentje:
a honlapot elrontottam, szóval arany-biztonsag.hu
2012. aug. 23. 22:26
 2/2 adamtoth1965 válasza:
Először is nagyon körül kell nézni, mert sok csaló van ezen a területen, mint ahogy ezt a hírekben is látni, de ha megtalálod a megfelelő céget, és én úgy gondolom a Four Gates a leghitelesebb ezen a területen, akkor tökéletes megoldás a vagyonmegőrzésre, még ha jelen állás szerint lent is van az arany ára. Sokszor csalódtam már csaló cégekben, de a Four Gatesnél nekem is van aranytartalékom és idáig tökéletesen meg vagyok velük elégedve!Van ára a szolgáltatásuknak, de a lehető legjobb feltételeket Ők biztosítják nekem (gondolok az elkülönített vagyon fogalmára például), és ez számomra a biztonság záloga!Több ismerősömnek is ajánlottam akik azóta is hasonló véleménnyel vannak róla, mint én.Még annyi ,hogy én a fourgates.hu-n szoktam "böngészni", ez az aranybiztonság nem tudom hogy tényleg a Four Gatesé lenne-e.
2014. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!