Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma reggel (8 órakor) feladtam...

Ma reggel (8 órakor) feladtam egy levelet ajánlott elsőbbségivel Békéscsabáról Csanádapácára, még ma odaérhet?

Figyelt kérdés
ma vagy legkésőbb holnapra jó lenne ha odaérne

2012. aug. 24. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőbbségi küldemények általában (99%-ban) másnapra odaérnek. Sokat postázok, tapasztalatból tudom.
2012. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ajánlott elsőbbségi leveleket következő munkanap kézbesítik, vagyis hétfőn.
2012. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A feladás napjától számítva a következő munkanapon kiviszik! Ha pénteken adtad fel, hétfőn megkapják.
2012. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szabályzat:


85%-ban kézbesítik másnap (feltéve, hogy munkanap), 97%-ban a feladást követő 3. (munka)napIG!

2012. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd hétfő.

Élőszőr minden levelet elküldenek Veszprémbe a központba szortírozni, így Békéscsabáról Békéscsabára sem érkezne meg aznap.

2012. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veszprémbe? Nem Budaörsön van az elosztó központ? :)
2012. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!