Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy elküldtem...

Az a helyzet hogy elküldtem egy csomagot a postán egy embernek de kiderült hogy az illető átvágott, és nem szeretném hogy megkapja a neki postázott csomagomat van rá lehetőség hogy utólag visszavonjam a feládast pl:valamilyen telefonszámon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2012. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy érzem vennem kell egy vonatjegyet nekem és pár barátomnak...
2012. aug. 26. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
csak simán elküldted neki mint csomagot?
2012. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a postán a csomagfeladasnál.Elvileg egy bicikli vàzat cseréltünk volna ő is feladtaa postán a csomagot csak ő nem azt küldte amit megbeszéltünk és elvileg még nem szállították ki neki és.gondoltam hát ha valahogy megtudom akadályozni hogy megkapja a csomagot
2012. aug. 26. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol feladtad a levelet, érdeklődd meg, mert elvileg van olyan szolgáltatás, hogy a "Feladó utólagos módosítása", különdíj ellenében, lehet címet változtatni is. De ennek talán feltétel, hogy a kézbesítő még ne vigye ki a csomagot, gondolom én. De mondom menj be a postára és kérdezd meg holnap reggel.
2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mylon holnap reggel mindenképp reggel nyitás után bemegyek csak az a baj hogy nekem már több napja átvették a csomagot szóval ő holnap mindenképp megkell hogy kapja de megpróbálom hátha valami probléma miatt még tudnak módosítani. Köszi a segítséget!!
2012. aug. 26. 21:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Lazán ellehetett volna intézni hogy nekapja meg az ügyfélszolgálaton egy telefonba került volna csak az illető már több napja átvette csak azt hazudta hogy még nem kézbesítették neki.......
2012. aug. 27. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!