Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » "Baráti" kölcsön után bújkálás...

"Baráti" kölcsön után bújkálás és hitegetés. Valami megoldás? Esetleg vki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nemrég pár hónapja adtam kölcsön egy "hölgy"-nek több tízezer ft lakbérre ill. pillanatnyi megléhetésre (ex lakótárs). Több megbeszélt időpont egyikén se kaptam vissza egy kanyit se. Azóta bujkál, tiltott ahol tudott telefonra nem reagál. Vmi tanács, h legalább arra rávegyem h részeltekben adja vissza? Verőlegényes, durva megoldás hölgy lévén nem lenne etikus.

2012. jún. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy nincsen miből visszafizetnie, szar a világ.
2012. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Jól tetted mert ez emberiesség, tedd ezt máskor is. Ne várd el hogy visszaaadják.
2012. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Papír van róla? Ha van, akkor végrehajtó. Ha nincs, akkor meg "fejet bőszen a falba verdesni".
2012. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 Miért ne várná el? Nem ajándékba adott, hanem kölcsön.


Közös ismerősötök van, akitől tudsz néhány infót szerezni? Ha tudod, hogy hol lakik, akár meg is lehet látogatni. Etikus vagy sem, ilyenkor nem számít. Az sem etikus, hogy nem adja vissza a pénzed.

2012. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom hol dolgozik, azt,hogy hova költözött lakik azt nem
2012. jún. 29. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!