Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 19 éves Fiúnak 8 általánossal...

19 éves Fiúnak 8 általánossal (és 1 év gimi, illetve 3 év be nem fejezett szakiskola) hol lehetne munkát találni Budapesten?

Figyelt kérdés

valami vállalat,vagy akármilyen stabil munkahelyet szeretnénk,aztán estin tanulna mellette.

Tippeket,honlapcímeket írjatok,ha tudtok!Köszi.



2012. aug. 27. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordítva kéne. Most tanulni szakmát vagy valamit és utána elhelyezkedni. Mert hiába van egy befejeztlen szakmád nem fogsz vele stabilan elhelyezkedni. És hiába ellenkezel, és tartasz ki a kérdésed mellett ez lesz a véleményem. Tudod miért? AZ, hogy elkezdtél egy szakmát és nem fejezted be az nem jelent semmi az olyan mint ha elsekezdted jóformán mert nincs róla papírod. 9. osztállyal meg nem mennél sokra.
2012. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Építőipar, segédmunkák,költöztetés, esetleg takarítás (de itt már túlkinálat van)
2012. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kültéri fizikai munkákat nézz szerintem, másra nem sok esélyed van. Vagy fejezd be valahogy az iskolát.
2012. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen,nem egyszerű...

Azért eddig is köszi!

2012. aug. 27. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos teljesen esélytelen, tényleg max segédmunka, de mostanában eléggé be van pusztulva az építő ipar.Tanulj amennyit csak lehet,szedd össze magad.Még nem késő!!!Én 20 évesen kaptam észbe, hála az égnek, most van munkám, jövőre diplomázok, és nem hagyom abba!A határ a csillagos ég, nem könnyű de ha nem akarsz tengődni mint az emberek legnagyobb része akkor muszáj kezdeni magaddal valamit!
2012. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ma még a 2 diplomások is az utcán nyomorognak, mit akarsz??
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!