Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 8 általánossal...

Mit tegyek? 8 általánossal vagyok itthon, fiatal lány. Nem találok munkát.

Figyelt kérdés

8 általánosom van, középiskolát nem tudtam befejezni. (Tudom, menjek vissza de egyelőre ez nem lehetséges.)

Vidéken élek, messze Budapesttől. Semmi munkát nem találok. Pedig nagyon kellene a pénz.

Bármit megcsinálnék, időm végül is lenne.


KÉRLEK TITEKET, ha tudtok valamilyen itthonról végezhető vagy internetes munkát segítsetek!


Várom a válaszokat akár ide is, akár privátban. Köszönöm.


Ja és olyat írjatok légyszíves, ami biztos nem átverés. KÖSZÖNÖM SZÉPEN.


2008. dec. 10. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

karriert biztos nem. szerintem menj be a munkanélkülibe és kérd öket. de elhet állatgondozást, vagy csirkepucolást, vagy takarítást, ilyeneket találhatsz.

vagy a közeli nagyváros újságjában feladsz egy hírdetést hogy takarítást vállalsz, vasalást, stb..

2008. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A munkanélküli nem segített sajnos.

Hát azért csirkepucolást meg ilyeneket nem csinálnék. Bár tudom, ne válogassak.

Takarítás talán be is jönne, vasalni sajnos nem tudok :D

2008. dec. 10. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
bocs, de ilyen hozzaallassal es vegzettseggel ne remenykedj. manapsag mar a takaritonotol is erettsegit varnak. talan megis tanulnod kene.
2008. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tanulj valamit,ha most nem lehetséges akkor később!Sőt az sem árt ha több végzettséget is szerzel.Egy bolti eladóit pár hónap alatt el lehet végezni,és minden faluban van több bolt is.Manapság több lábon kell állni!Nincs kötöttséged gyerek,férj,tehát otthonodtól távol is vállalhatsz munkát munkásszállóval.Vagy kérdezősködj ismerőseidtől a boltban,meg a piacon,hogy ki hol dolgozik,és ha van üresedés akkor szóljon.És kíváncsi vagyok,hogy kapsz-e javaslatot otthon végezhető munkára,mert az engem is érdekelne,pedig van biztos munkahelyem,és több végzettségem is,csak most itthon vagyok.Látod senkinek sem könnyü,te még hátrányokkal is indulsz.
2008. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Most miért nem lehet tanulni???
2008. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy otthoni munka, meg netes, ezeket felejtsd el! Ezek mind átverések, egyetlen szó sem igaz azokból a hirdetésekből. Ugyanmár... gyöngyfűzés, meg ilyen marhaságok.Én értem, most nem tudsz tanulni. Én is voltam ebben a helyzetben, vagyis vagyok ebben a helyzetben. Lépj fel határozottabban a munkaügyiben, mondd meg, neked már pedig azonnal állás kell! Mellesleg tudom, milyen segítőkészek... :( Tojnak az ember fejére. Fölvennének Téged Fornettibe, látványpékségbe, eladónak, árufeltöltőnek, ezeket a hirdetéseket nézegesd, és ahová csak behívnak, menj csak el! Össze fog jönni valamelyik. Legalább lesz gyakorlatod, és ha elmennél máshová dolgozni, tudod már majd kamatoztatni a gyakorlatodat.
2008. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, de miert nem mennel el csirket pucolni??????

Betanitott munkasnak, 3 muszakba, mindegy hogy hova, jelentkezz mindenhova!!!

Lehet, hogy elmesz pl. csirket pucolni, es egy munkatarsaddal 2 honappal kesobb egyutt talaltok egy masik munkat, soha nem lehet tudni. Ez csak egy pelda volt, de nagyon kitudok akadni, amikor valaki meg valogat is, akkor, amikor a dipolomasok, nyelvvizsgaval rendelkezok az utcan allnak, vagy kulfoldre mennek takaritani!!!!

Ja, menj ki kulfoldre, ott van lehetoseg, beszelsz nyelvet, tanultal az altalanos suliban valamit?

Hirdesd magadat, hogy takaritast vallalsz es gyerekfelugyeletet.

Senki nem fog felhivni teged, es munkat ajanlani, errol ne is almodozzal, neked, sajat magadnak kell utana jarnod.

2008. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is éppen ebben a helyzetben vagyok.Próbálj meg kisebb boltokat megkérdezni esetleg nem e keresnek kisegítőt,vagy kocsmákat discokat hátha keresnek pultost,árufeltöltőnek is felvesznek.Vagy ha közel van a határ hozzád próbálj meg valami külföldi munkát(nem feltétlen kell sok nyelvismeret de nem árt ha picit tudsz az adott nyelven)Takarítás is szóba jöhet,gyerekekre vigyázás ..ha jó tanuló voltál korrepetálhatsz kissebeket.Talán avonozás v ilyesmi bár ez nem tudom mennyire megy és mennyit lehet vele keresni.hajrá:)
2008. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van némi időd, tanulj meg egy idegen nyelvet - mondjuk az angolt. Enélkül később nem fogsz boldogulni és ahhoz, hogy megtanuld, nincs másra szükséged, csak szorgalomra és esetleg internetre.

Ha elmész dolgozni szakképzetlenül, legfeljebb olyan munkát találsz, hogy utána fáradtan már nem lesz erőd tanulni és így végleg maradsz ebben a helyzetben. Számodra most annál a nagyon hiányzó pénznél is fontosabb a tanulás!

2008. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekre is vigyázhatnál.
2008. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!