Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik ebaynél?

Hogyan működik ebaynél?

Figyelt kérdés
Pl a piercingeknél ha az van írva,hogy 50 Pcs,akkor az ok,hogy annyi van benne,de ha az meglepően olcsó? ' példa köldökpiec 50 db 225 vagy egy másik,50 db 850. Ez lehetséges??
2012. aug. 27. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Link az aukcióhoz?

Mennyire tudsz angolul? Nehogy félreérts valamit.

Nem kevered hogy annyi a megvehető mennyiség?

2012. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a megvásárlásnál írja,hogy pl 20,rendelhető és a megnevezésnél,hogy xdb/csomag. És az hogy lehet vagy mitől,hogy beállítom,h a legolcsóbb előlre. Ami épp 220 ft és mikor belépek és kiválasztom mondjuk,hogy zöl és már nem is 220 hanem 680. De az összes színű akármi.
2012. aug. 29. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj így leírva nem igazán értem mit mondasz.

az ebay elég bonyolult, több beállítás is lehetséges eladásnál

lehet hogy csak az van hogy 20 darabot ajánl eladásra és 1 darab kerül annyiba

de az is lehet hogy 20 darab kerül annyiba


a leírásod alapján nem nagyon vágod az angolt...

ha küldesz egy linket akkor meg tudom mondani hogy most akkor 1 darab kerül annyiba vagy több darab és hogy miért ír más árat amikor belépsz az aukcióra - nekem mindig ugyanazt írja mint ami előtte is ki volt írva szóval nem tudom ez nálad miért van...

2012. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez mondjuk a másik problémám. Nem az az ár jelenik meg mikor kiválasztok egy színt vagy formát.A listában mikor nézem a legolcsóbbak közt van. Szinte mind 220Ft,de aztán megnyitva és kiválasztva már nem...

2012. aug. 30. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez darabonként kerül ennyibe.

665 Forintot ír szállítás meg termék egyben.

Ebben nincs benen az esetleges vám és áfa, mondjuk egynél nem is lesz, ezt akkor kell kalkulálni ha többet rendelsz.

2012. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom,h ennél db-ja ennyi. Csak nekem mikor csak böngészek akkor 220 ft-ot ír de ha megnyitom és kiválasztok egyet a legördülő listából akkor az már nem annyi. És ezt kb az összes ilyen olcsónál tapasztaltam.
2012. aug. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!