Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitettem egy cuccot Apródra...

Kitettem egy cuccot Apródra és Teszveszre is, és most kb. egyszerre akarják megvenni mindkét oldalon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Adtam már el néhány dolgot Apródon, ami kint volt Teszveszen is, de Teszveszről akkor vettem le, amikor Apródon szólt a vsásárló, hogy átutalta nekem a termék árát. Most viszont az történt, hogy Apródról megkaptam ezt az üzenetet, elküldték a pénzt, rá 20 perccel pedig Teszveszről érkezett az értesítés, hogy fix árasként megveszik ugyanazt a terméket. A két üzenet közti időben nem ültem a gépnél, szóval nem vettem le Teszveszről. :/

Most akkor mit kellene csinálnom?


2012. aug. 29. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor a tesz-veszestől kérj bocsánatot, hogy már sajnos elkelt.
2012. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak ennyi? Tele van a fejem rémképekkel, hogy ezért feljelentenek majd, meg ilyesmi... mondjuk, egy bocsánatkérés tényleg elkerülhetetlen. Köszi, hogy írtál.
2012. aug. 29. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy jelentenek fel. Aki kifizette annak elküldöd aki nem annak nem, miért jelentene fel? Olyanért nem lehet feljelenteni, hogy te nem adód el neki. Mondjuk kapsz egy negatív értékelést is mert a sikertelen adásvétel az negatívval jár.
2012. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy negatív értékelést még túlélek valahogy. :/ :)
2012. aug. 29. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhhhh.... :/
2012. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!