Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mennyi pénzt bukott az...

Ki mennyi pénzt bukott az élete során?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy összesen mennyit buktál már az életed során, hanem amikor volt olyan pillanat, hogy olyan sok pénzt buktál el, hogy igazán földhöz vágott.

AZ mindegy, hogy hogy buktad el, kamatváltozás, szerencsejáték, stb.


Én sportfogadáson buktam 200 ezret egy "tuti" eseményen, azóta a szüleim eltiltottak a szerencsejátékoktól.

Várom a ti beszámolótokat.



2012. aug. 30. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mostoha apám 22 milliót tőzsdén.
2012. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60 ezer márkát,1997-ben. R.I.P.
2012. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1,2 millát, mert az angol vevőm a kialkudott font helyett

mégiscsak forintban fizetett éppen akkor, amikor a forint

folyamatosan esett. 30 milliót pedig sokkal korábban. Egy

végrendeletet nem vettem komolyan /el se nagyon olvastam/, betettem az iratok közé. Mikor elővettem, akkor derült ki, hogy teljesen szabályos volt. Mivel a két esemény között nagyon sok év telt el, mire észbekaptam, a harminc millióból szinte semmi nem maradt. A maradékért meg már nem akartam pereskedni. Nem bántam, mert aki rámhagyta, sohasem szerettem. Egyoldalú rajongás volt az ő részéről.

2012. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pókeren buktam a legnagyobb egy pillanat alatt. 80 ezer huf volt bent, heads up. a többit tedd hozzá.
2012. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A párom német munkán kb három millát!
2012. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én még nem nagyon buktam ilyen nagy összegeket, max. hogy befizettem a tandíjat aztán megszakítottam a tanulmányaimat

az 145000 volt.

2012. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Most, hogy ezt említed, én egy számítógépes tanfolyamon is buktam 280 ezret. Otthagytam, mert annyira gagyi volt.
2012. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltuk a "szupertitkos rulett taktikát" az elején bejött, 700 $-t nulláztunk le.
2012. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kipróbáltuk a "szupertitkos rulett taktikát" az elején bejött, 700 $-t nulláztunk le."


Jobban kellett volna figyelni matekórán.:)


Nekem amúgy egy vállalkozásomat nem fizették ki teljesen. 1,2M :( Még a 90-es években volt.

2012. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jah egy ismerősömet kitúrták egy cégből a aminek alapítója volt és a cég most milliárdos vagyonnal renedlkezik, őt és egy másik ötletgazdát túrt ki egy leleményes harmadik fickó
2012. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!