Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bevételi-kiadási füzet....

Bevételi-kiadási füzet. Vezetitek otthon?

Figyelt kérdés

Hónap végén sokszor nem értem, hogy hova költöttük el a pénzt, így ettől a hónaptól írni fogom, hogy honnan jött a pénz,és hova ment el.

Ha vezeted otthon, látod hasznát? Érdemes csinálni?



2012. szept. 1. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, jobban spórolok azóta, Excelben vezetem, nem füzetben.
2012. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is Excelben, így legalább nem kell számolással vesződni, megteszik helyettem a függvények. ;)Csak azért írtam füzetet, mert könnyebb volt így kiírni a kérdést. :)
2012. szept. 1. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is e hónapban kezdem, már augusztusban kellett volna, de nem sikerült, én az órákat is beírom(villany,gáz)
2012. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én láttam nagymamám "háztartási könyvét". Mindent vezetett benne. Elméletileg hasznos dolog. Az a baj, hogy sok kisboltban nem adnak nyugtát. Ha egy nap betérek 2-3 ilyen helyre, estére elfelejtem, hol-mennyit fizettem. Máris borul az egész, mert nem tudom a pontos adatokat beírni.
2012. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!