Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig késik még a rendelésem?

Meddig késik még a rendelésem?

Figyelt kérdés

a lens.hun rendeltem múlt héten

és tudom h 25.-től 30-ig a szállítás szünetelt, de már 3-a van és mégcsak levelet se kaptam emailbe h a csomagját elkészíterttük vagy vmi :/


2012. szept. 3. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor rendelted? Hány napot ír szállítási időnek? Mert akárhogy is, de most hétvége volt, akkor nem szállítanak.
2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

27-én és 2-5 nap a szállítás

általában olyan 3 napig szórakoznak vele és 4-ik nap mindenképpen megjött eddig

lehetséges, hogy elkeverték? írtam rájuk de választ se kaptam

de ha most megrendelem még1-szer és amaz is megjön akkor megszívom :/ annyit nem akarok fizetni

2012. szept. 3. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt még jó, hogy nem szállították ki. Baj akkor van, ha pénteken sem érkezik meg.

A szállítási idő mindig munkanapnak értendő, magyarul ha te 27-én adtad le a rendelést, és 30-ig nincs szállítás, akkor eddig csak a 31, és a mai nap volt munkanap, még van 3 napjuk.

2012. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!