Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli ellátási kérdés?...

Munkanélküli ellátási kérdés? Nem használtam fel a megállapitott napjaimat, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Tavaly a megállapított 56 napból csak 20-at használtam fel. Nem kértem, hogy fizessék ki a megmaradt napokat. Így ha most újra be szeretnék regisztráltatni, akkor a fel nem használt napjaimat+az idei év ledolgozott napjai alapján állapítanak meg egy újabb ellátási időtartamot?

2012. szept. 5. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Újból meg fogják vizsgálni, hogy az elmúlt 3 évben hány munkaviszonyos napod volt.

Amikor álláskeresőin voltál, azokat a napokat a legrégebbitől kezdik levonogatni.

Ha a fennmaradó napjaid alapja 3 éven belüli munkaviszonyból származik, akkor azokat is figyelembe veszik.

2012. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!