Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 hetes fizetési elmaradásom...

2 hetes fizetési elmaradásom van az APEH felé! Mivel tudom igazolni magam?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, hogyan, milyen indokkal lehetne megúszni a dolgot?
2012. szept. 5. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmivel. Mit szeretnél igazolni?

Menj be és fizesd be. Esetleg a késedelmi kamatot megúszhatod...

2012. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem megúszni akarom! Befizetem! Csak kések vele 2 hetet! Erre a 2 hétre kellene valami ötlet, hogy hol is voltam!? Vagy miért késtem vele?! Olyan, amit elfogadnak és lehet igazolni is.


Ja és nem nekem kell, csak megkértek rá, de így egyszerűbb.

2012. szept. 5. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán lehet ezt igazolni semmivel... Ez nem iskolai hiányzás :D

Esetleg halasztást kérhetsz rá de az semmiképp nem megy, hogy késel 2 hetet és utána: bocsi itt az igazolásom...

2012. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldi utazás, műtét, szülés.... stb stb... ilyenekre gondolok. Nem írhatja, hogy sorry, de elfelejtettem, meg ezer dolgom volt, és kiment a fejemből.
2012. szept. 5. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Az APEHnek teljesen mindegy még ha a holdra tettél űrutazást akkor is fizetned kell...
2012. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Pl orvosi zárójelentéssel.

Adóbevallásnál ha nem adod fel időbe, el szokták fogadni és nem számolnak fel büntetést.

2012. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. válaszoló! Olvass mielőtt butaságot írkálsz! Mint írtam, kifizeti!
2012. szept. 5. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!