Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HOSSZÚ! Személyes adatok...

HOSSZÚ! Személyes adatok elvesztése majd megkerülésének a következménye?

Figyelt kérdés
Ok, kb. 4-5 hónapja egy szórakozóhelyen elvesztettem/ellopták a pénztárcámat, amiben benne volt minden személyes irat + pár ezer forint. Benne volt a számom is, így hívtak pár nap múlva hogy megtalálták valahol a Duna parton, és gondoltam megúsztam azzal a párezer forinttal amit persze kiloptak belőle. Az egyetlen hibám hogy mindezt nem jelentettem a rendőrségen (személyes adatok elvesztése). Most kaptam egy csekket egy elég erős multinacionális cégtől hogy van több mint 10000ft-os tartozásom. Fogalmam sincs hogy mi volt, utána kaptam észbe hogy minden bizonnyal vissza éltek az adatokkal. Most attól félek hogy idővel több ilyen csek fog érkezni. Mit tudok ilyen esetben tenni?

2012. szept. 5. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz visszaélni így, mert ehhez az is kellene, hogy aláírják a nevedben a papírt, a szerződő félnek meg ellenőriznie kell az igazolványodat, fényképedet.


Inkább járj utána, hogy mégis milyen ügyben van hátralékod, mikor keletkezett, bár ennek benne kellene lennie a cég levelében is.

2012. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!