Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Erkölcsi...

Segítene valaki? Erkölcsi bizonyítvánnyal kapcsolatban elakadtam!

Figyelt kérdés
Kitöltöttem mindent az igénylőlapon, azonban a postai feladóvevénynél a hivatalos irathoz tettem x-et. Később vettem észre a hátoldalán, hogy hivatalos iratot csak a jogszabályban meghatározott szervezetek vehetik igénybe. Én pedig magánszemély vagyok, csak a munkámhoz fontos. Ilyenkor kijavíthatom az ajánlottra úgy, hogy a hivatalos iratnál lévő x-et áthúzom? Vagy kérjek majd a postán egy új feladóvevényt? Köszönöm a segítséget!

2012. szept. 5. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a postán, hogy javítható-e. Ha nem, akkor ott adnak is helyette újat.
2012. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 5. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, lényeg, hogy "tiszta" legyen az e. b..

Amúgy felvettek már? Mert ha csak állásra jelentkezel akkor elég beleírni, hogy "bejegyzés mentes e. b. -vel rendelkezel. Lévén, hogy csak 3 hónapig érvényes, és olyan 3000 Ft körül van. Feleslegesen nem kell kiváltani.

2012. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már felvételt nyertem. Csak szükséges az állásomhoz azt is megkérni.
2012. szept. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!