Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elveszett bizonyítvánnyal...

Elveszett bizonyítvánnyal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Bővebben lent

Figyelt kérdés

22éves vagyok, fél éve szültem, és eldöntöttem hogy a gimnázium utolsó egy évét (érettségit) szeretném befejezni.

sajnos akkoriban közbejöttek dolgok, nem tudtam befejezni.most, hogy megnyugodtam és a körülményeim is, szeretnék képzéseket, tanfolyamokat elvégezni, de ehhez kellene az érettségi is.

az utóbbi 7évben 7x 8x költöztem, sajnos csak a nyelvvizsga bizonyítványom van meg.biztosan tudom hogy nálam nincs, a szüleimnél sincs, így valahol elveszett :(

az általános iskolai és gimnáziumi jegyeim vannak benne.a gond csak az hogy 3-4 különböző iskolánál voltam, így nem tudom ennek a menetét.hogy hogyan és honnan kellene kikérnem egy másolatot.ill ennek az árával sem vagyok tisztában.

ha valaki tudna valami okosat mondani annak örülnék.nagyon köszi előre is!

üdv


2011. máj. 31. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, középiskolában elvégeztél 3 évet, és most akarod az utolsót. Akkor kérd ki azt a 3 évet attól az iskolától, ahova legutoljára jártál. Ott biztosan tudnak segíteni.

Az általános iskolai bizonyítványodra szerintem semmi szükséged nem lesz, a középiskolai igazolja az általános iskolai végzettségedet.

2011. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz az iskolához kell fordulnod, ahova utoljára jártál. Valamibe kerül, de azt ott mondják meg, mennyibe.
2011. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez elég használható és egyértelmű információ!

ma fel is hívom az utolsó sulimat.

üdv

2011. jún. 1. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!