Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 5000000ft tot adtam kolcson...

5000000ft tot adtam kolcson egy ismerosnek esze agaba sincs vissza adni mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Írtatok papírt róla?

Ha nem akkor keresztet vethetsz rá.


Biztosan sokan fogják javasolni, hogy üssd szét a fejét, verd/veresd agyon, stb, de nagyon kell vele vigyázni, mert önbíráskodás miatt még te mész sittre.


Sajnos olyan országban élünk, ahol a törvény a szemét bűnözőket védi!

A legtöbb, amit tehetsz, hogy feljelented.

2012. szept. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ügyvédet, és próbáljátok meg jogi úton érvényesíteni a követelésedet. Arra viszont ügyelj, hogy a neveden kívül sajátkezűleg mást ne írj le, bízd inkább olyanra, aki legalább alapfokon tisztában van a helyesírás szabályaival...
2012. szept. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Adjál nekem is.
2012. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Keress valami okot, amivel megzsarolhatod. Buktasd le, ilyesmi.
2012. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ugye neked nem volt rá szükséged? Ezt kihasználva megfosztottak tőle ! Drága tanulópénz! Ezután nem fogsz hinni a mesékben! Nem gondoltál arra, hogy egy bank miért nem ad, csak úgy linkre? Sajnos buktad, akárkihez fordulsz, csak növeli a veszteséged!
2012. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Ha irtatok papírt még láthatod, ha nem akkor nem. Biztosan nem kottyan meg 5millió ha kölcsön tudod adni.
2012. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem arrol van szo hogy megtehetem e vagy nem megegyeztunk oneki kellet en segitettem kamat nelkul es most vessek keresztet a penzemre ez nincs jol igy
2012. szept. 7. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad hogy van-e szerződés vagy nincsen? Ha van akkor abban van fizetési határidő, ha az eltelt fizetési meghagyás útján érvényesítheted követelésed közjegyzőnél, ha nincs papír marad a bírósági út, hiszen létezik szóbeli megállapodás is, más az hogy hogyan lehet bizonyítani a kölcsönt, annak összegét.

2012. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Komolyan, van valami nyoma, hogy adtál neki pénzt? Akár tanú akár valami papír?
2012. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
papir van
2012. szept. 7. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!