Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek rendszerint 1 nap...

Nektek rendszerint 1 nap alatt megérkezik az elsőbbségi levél? Nekem még csak 2 nap telt el, de kezdem elveszteni a reményt, hogy megjön. Hogy engedheti meg magának a Magyar Posta, azt a színvonalat, amit képvisel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 nap alatt biztos nem érkezik meg. Feladod elküldik a központba ami Veszprémbe van, csak ez 1 nap.

Elég hülyeség de így működik, Debrecenből Debrecenbe szóló levelet is elküldik Veszprémbe és utána vissza. Szóval ezért átverés az elsőbbségi.

2012. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nem akarok kötekedni, de nekem minden levelem - érkezzen az ország bármelyik részéről - egy nap alatt megérkezett elsőbbségivel.

2012. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egyébként eddig nekem is megérkezett 1 nap alatt.De most a Zalaegerszeg-Budapest távot nem tette meg ennyi idő alatt.Most hétvége,reménykedem majd hétfőn.Esetleg rákérdezek a postásnál.
2012. szept. 7. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Két napja ezen a levélen rugózol itt a gykán. Miért nem mész be inkább a postára és ott pattogsz ezen?! Vagy csak név és arcnélkül vagy ennyire bátor?!
2012. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj,bocs,hogy kérdeztem!Amint látom,te sem csinálsz mást!
2012. szept. 7. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja én is ezen a levélen izgulok. Két napja nem tudok aludni, alig várom, hogy végre kihozza a postás.
2012. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitatkozni,intelligensebb vagyok azért annál,hogy belemenjek ilyen pitiáner dolgokba.Ha neked ettől szebb napod lett,hogy nekem beszólhattál,hát örülök!:)
2012. szept. 7. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem akarok kötekedni, de az elsőbbségi levelek 85%-ban érkeznek meg másnap és 97%-ban a feladást követő harmadik munkanapig...


A színvonalról: A posta nagy szervezeti átalakuláson megy keresztül a 2013-as piacnyitás miatt, ami azt jelenti, hogy minden az értékesítés/eladás körül forog, mert a csekkfeladásból és levélfeladásból nincs elég bevétel. Ergó: első a biztosítást, értékesítés, második a levél/csomag... hát így engedi meg...

2012. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

remélem nem romák vagytok hogy itt veszekszetek a börtönből írt levelekkel kapcsolatosan.


a roma csajok vannak megveszve mindig ha levél várható a böriből, az is rendszeresen elsőbbségi.

2012. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez roppant paraszt válasz!

ad 1,ha így lenne,se történne semmi,a roma lányok nem várhatják a levelet a börtönből,nem kell hozzászólni,ha nincs mondandó

ad 2,nem vagyok roma lány,egy sima,de fontos levelet vártam,amit amúgy azóta se kaptam meg!:D

2012. szept. 14. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!