Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a PandaSta...

Mik a tapasztalatok a PandaStart oldalról?

Figyelt kérdés
Ez működhet, tényleg lehet vele pénzt keresni? Vagy egy buktató az egész?

2012. szept. 7. 15:07
 1/4 anonim válasza:
kíváncsi vagyok milyen lesz. ha másnak beválik én is elkezdem
2012. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most regisztráltam, vesztenivalóm nincs, hiszen nem kell befektetni semmit. Régebben csináltam már ilyen jellegű reklámnézegetős dolgokat, összesen csak kb. 10-20 dollárt szedtem össze vele, de azt legalább ki is küldték becsületesen. Ismerőseim sajnos nem nagyon vannak, akik erre ráérnének, úgyhogy nagy bevételekre nem számíthatok ilyesmi munkából, de próba szerencse, főleg ha ingyen van. Lehet, hogy pofára esek és fölöslegesen melózok vele, de én azt mondom, egy munkanélküli, aki évek óta hiába keres állást, próbáljon ki minden lehetőséget, ami csak van, mert sose tudhatjuk, mi segíthet rajtunk, az viszont biztos, hogy ha csak ülünk és nem teszünk semmit, akkor semmi nem fog történni magától.

Azért ha valaki szeretne segíteni, annak örülnék, írjatok privátot és megadom a linkemet, mert nyilvánosan sajnos tilos.

2012. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kell csinálni azon kívül, hogy belépsz, hirdetésekre kattintgatsz, és elküldesz néhány emailt?
2012. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

"Csatlós Csaba Pandavezér és a havi 200.000 Forinttal kecsegtető Pandstart



"Így kereshetsz egyszerűen és FÁJDALOMMENTESEN havi 200.000 Forintot." - írja a PandaStart oldalán Csatlós Csaba Pandavezér.



Az oldal leírása szerint a regisztrált felhasználó elkészítheti saját kezdőoldalát a PandaStart segítségével, mely használatáért és ismerősei meghívásával pontokat gyűjthet, mely pontokat hó végén pénzre válthat.



200.000 Ft havonta! De lehetséges ez a számok tükrében?


Elméleti szinten nagyon jól hangzik ez a lehetőség, főleg, hogy szinte semmit nem kell tennie a felhasználónak a beígért összegért. De vajon realizálható-e a Pandavezér által felkínált bevétel?



A kérdés megválaszolásához nézzünk hát egy egyszerű gyakorlati példát:


Ha 5 000 regisztrált felhasználóval rendelkezik Csatlós Csaba, és mindenki megkeresné a 200.000 Forintot, melyet a Pandavezért ígér, akkor 200.000 Ft x 5.000 fő x 2 = 2.000.000.000 Ft, azaz KETTŐMILLIÁRD Forintot kellene a PandaStart oldalának a konyhára hoznia, azaz, hogy Önnek is, kedves olvasó 200.000 Forintot ki tudjon fizetni Csatlós Csaba a Pandevzér!



Kettővel azért kell még a szükséges bevételt megszorozni, mert a szabályzat szerint a bevétel 50%-át osztja Csaba a pandatagoknak, és 50%-ot pedig saját magának. Így pedig kétszer annyi bevételt kell produkálni a pandatagoknak, hogy Csaba is ki legyen fizetve. Idézet a GYIK-ből: "A Pandatagok egész hónapban gyűjtik a pontokat, majd hóvégén a pontokkal arányosan elosztjuk a havi bevételünk felét."



A Mysite Cost becsült adati szerint a TOP magyarországi weboldalak (pl.: index.hu, freemail.hu, iwiw.hu, vatera.hu, port.hu, fn.hu, startlap.com) reklámbevételei meg sem közelítik a fenti összeget.



A szabályzatból az is kitűnik, hogy a gyűjtött pontok minden hónapban más árfolyamon válthatók át pénzre, mivel a pandatagok által gyűjtött pontok mögé bevételt kell tenni! Így ha kevebb a havi bevétel, a pontok kevesebbet érnek, illetőleg, a több panda tag is csökkenti a pontok értékét!



Tehát minél több pandtag van, annál kevebb pénz jut egy főre, mert több pandatag között kell szétosztani ugyanni összeget.



A fentiek tekintetében, mindenki döntse el maga, hogy mekkora realitása van a havi 200.000 Forintos bevételnek.



De akkor mennyi az annyi, mennyi kaszálhat Ön valójában?


Tételezzük fel, hogy sikerül 2.000.000 Ft bevételt generálni 5.000 pandatagnak.


Ebben az esetben, a szabályzat leírása szerint, a bevételt Csaba megfelezi, az egyik felét elrakja, a másik felét pedig szétosztja az 5.000 pandatag között.



Így aztán egyszerűen kiszámolható, hogy egy pandatag, így akár Ön is 2.000.000 Ft / 2 / 5.000 fő = 200 Ft, azaz KETTŐSZÁZ forintot fog keresni, amennyiben ugyanannyi ponttal rendelkezik, mint a többi pandatag.



Ha már megkereste, hogyan juthat a pénzéhez?


A PandStart szabályzatából idézve, sajnos a regisztrált felhasználónak szembesülnie kell a ténnyel, miszerint kifizetés, kizárólag áfás számla ellenében lehetséges! Idézet: "Amennyiben jutaléka eléri a kifizetési határt, úgy azt számla ellenében kifizetjük. A minimum kifizetési határ 20.000 forint.".



Mint az köztudott, áfás számla kiállítására kizárólag vállalkozónak vagy gazdasági társaságnak van jogosultsága, tehát, ha Ön, kedves olvasó nem vaállalkozó vagy nem rendelkezik gazdasági társasággal, ne is számítson kifizetésre??!



Összegezve a függöny mögött találtakat:


Ha Ön számlaképes, és pontosan tudja mennyit fog keresni Csaba vagy akár Ön, akkor Csatlós Csaba Pandavezért Önnek találta ki a PandaStart fantasztikus rendszerét!"

2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!