Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Netes munka, működik?

Netes munka, működik?

Figyelt kérdés

[link]


azt írja, pár dollár kaphatok párnaponta/hetente.. nem sok, de tényleg működik?


2012. szept. 9. 13:03
 1/2 anonim válasza:

PTC-set próbáltam már, hát 10 nap alatt jött össze 2 dollár:D igaz alig napi pár percet kell használni, de amúgy tényleg fizet.


vannak ilyen szintek, itt azt írja alapból magasra rak.. akkor tényleg összejöhet egy nap alatt is több dollár..


megatyperset egy haverom próbálta, de ilyen 3-4 dollárnál nem keresett többet egy héten:D


én még ilyen linkrövidítőset próbáltam, mivel volt honlapom.. abból jött pár dolcsi havonta

2012. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem arra számítasz, hogy 0 befektetéssel, 0 munkával meggazdagszol. Én két programmal foglalkozom, amik évek óta működnek, pontosan és jól fizetnek. Nem kattintgatás, napi 1,5-2 óra melóm van velük, és egy szordínós fizetés összejön havonta. A pár dolcsis oldalak kb a géped áramszámláját sem termelik ki, kár az idődet vesztegetned velük.
2013. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!