Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható üzletbe adom fel a...

Megbízható üzletbe adom fel a rendelésemet?

Figyelt kérdés

Tévét szeretnék rendeli a neten, meg felmenni érte BP re nem nagyon akarnék.

Néztem sok üzletet és most 3 linkelnék be, aki rendelt már vagy ismeri és ha tud akkor írjon róla hogy melyik a jobb és megbízhatóbb gyors szállítással.


1: [link]

2: [link]

3: [link]


és lenne még egy

[link]



2012. szept. 9. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Edigital, ipon miért nem jó?

Media Markt? Euronics

2012. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján néztem az üzleteket, és itt az tévé amit akarok venni

2012. szept. 9. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A nehagyjaki-ről már többször rendeltünk.

Mindig korrektek voltak.

A szállítóval is maximálisan meg voltunk elégedve (a céggel is és az emberrel is)

Csak hétfői nap tudtuk átvenni a rendelést (a megjegyzésben írtam a rendeléskor), felhívtak előtte telefonon (tudták volna hamarabb hozni, de nem tudtuk akkor átvenni), úgyhogy maradt a hétfő. Az órát is megmondták. Aznap dél körül hívott a szállító, hogy 1 órával hamarabb hozná a mosógépet, ha nem gond. Nemcsak lerakta a mosógépet és ideadta a számlákat, hanem felhívta a figyelmünket az elállási jogra, meg egyéb "apróságokra".

Utoljára pont azért rendeltünk tőlük, mert összességében kb egy ezressel volt drágább, mint egy másik netes bolt, de már rendeltünk előtte többször tőlük, és mindig meg voltunk elégedve.

2012. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értek.

És a garanciát azt hogy adták? Az alapján megbízhatóak?

[link]


Ezt szeretném megvenni, és néztem más oldalak ott ki van írva hogy 2év gari és Hivatalos magyarországi garanciával.

Ez itt is így van vagy itt máshogy?

2012. szept. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!