Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha visszaviszem a jótálláson...

Ha visszaviszem a jótálláson belül a laptopot, és utána újra jelentkezik rajta ugyanaz a hiba, akkor visszavihetem még egyszer?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt, és most újra kellene vinni szervízbe, de már csak 20 nap van vissza a garanciából, ami egy év volt. Most még ugye vissza tudom vinni, de mi lesz, ha a hiba a lejárat után ismét jelentkezni fog?
2012. szept. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen visszaviheted, sőt ha garis akkor vidd is vissza még most.

Ha a gari lejárta után ismét jelentkezik az már fizetős javítás lesz...

2012. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a garancia ilyenkor az adott alkatrészre meghosszabbodik
2012. szept. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak főalkatrész cseréjekor hosszabbodik a garancia.


Ellenben a szervízben töltött idővel valóban meghosszabbodik a garancia időtartama!

2012. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert én is úgy olvastam, hogy ha ugyanaz a hiba újra fellép, akkor csak arra meghosszabbodik a garancia, mármint nem az egész termékre, hanem arra a részére.
2012. szept. 11. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, ez csak FŐALKATRÉSZ cserére érvényes.
2012. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!