Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok önéletrajz...

Ti szoktatok önéletrajz küldésénél visszajelzést kérni? Érdemes beállítani?

Figyelt kérdés
Tudjátok, van az e-mail rendszernél egy olyan opció, hogy ha megnyitják küldjön visszajelzést.

2012. szept. 12. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Tudnod kell, hogy a címzett látni fogja hogy te ilyet kértél. Nekem bizalmatlanságot tükröz, ha valakitől ilyen levelet kapok. Én nem állítanám be.
2012. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hívjon telefonon ha akar valamit.
2012. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nincs, mert csak azt tudod meg belőle, hogy a cég levelezőrendszere megnyitotta a leveled, azt nem, hogy el is olvasták-e. Cégnél dolgozom, Outlook Express-t használunk, és csak gépiesen rányomom az okét a kért visszajelzésre akkor is, ha utána olvasás nélkül megy a levél a kukába.
2012. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nálam is ez a gond...

Csomó cégnek küldtem önéletrajzot, válasz 0. :-)

Egyébként ki tudja kerülni a mail-t fogadó.

2012. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérj visszajelzést. Azt tapasztalom mostanában, nemhogy elutasító levelet nem küldenek, de még meg sem "nyitják" a pályázatot.

Ilyenkor "brahiból" rájuk telefonálok, hogy milyen volt a pályázat. Erre közlik, hogy jó volt. Ezútán azt szoktam mondani: OK ,akkor egyálatalán miért nem olvasták el egyszer sem??? :)

2012. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem bizalmatlanságot tükröz, ha valakitől ilyen levelet kapok. Én nem állítanám be."


Miért jobb ha a pályázot hülyének nézik? Akkor ennyi erővel a házat sem kell bezárni mert az is bizalmatlanságot türőz a többiek felé.

2012. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Miért jobb ha a pályázot hülyének nézik? Akkor ennyi erővel a házat sem kell bezárni mert az is bizalmatlanságot türőz a többiek felé."


Itt nem potenciális tolvajjal állsz szemben, hanem leendő munkaadóddal. Árnyalatnyi különbség azért van. Megkérdezem: ha postán kellene elküldeni a pályázati anyagot, tértivevénnyel küldenéd? Nem hiszem, hogy sikered lenne. Bennem bizalmatlanságot tükröz, másban lehet, hogy nem. Bár itt ül velem szemben a toborzási munkatárs, és gúnyos arckifejezéssel konstatálja, ha valaki olvasási visszaigazolást kér. Lehet, hogy benne van a hiba, de az eredmény attól még ugyanaz. Bár a nem válaszolások oka legtöbbször az, hogy a pályázati anyag legtöbbször köszönő viszonyban sincs a pályázati kiírással. A századik semmitérő pályázat után felmegy a pumpa a HR-esben, és olvadatlanul törli az olvasási visszaigazolást kérő pályázók leveleit.

Persze mindenki azt csinál amit akar, ha ennyire fontos tudni, hogy elolvasták-e, akkor állítsátok be, ezt mindenki maga dönti el.

2012. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!