Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek fizetett már ez az oldal?

Nektek fizetett már ez az oldal?

Figyelt kérdés
Pár napja regizetm: [link] de kíváncsi vagyok, hogy valakinek fizetett-e már? Megéri tölteni vele az időt?

2012. szept. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nincs annyi ember, aki megnézné. Itt is ha nem törlik, kb. 100 ember látja, az oldal pedig azt írja hogy 10,000 után ad 1$-t. Ehhez még szokott az jönni, hogy csak bizonyos határ fölött fizetnek ki, neked pedig több millió embert kellene gyűjteni hogy pár száz vagy 1-2 ezer forintot szerezhess.


Ehhez képest egy csöves sokszor ennyit tarhál egy nap alatt.

A neten nem fogsz meggazdagodni csak kattintásokból. Valakinek a robotja leszel egy piramisban, és aki vezeti a rendszert annak csináljátok a pénzt, míg a piramis alján már te alig kapsz valamit, éppen csak annyi reményt hogy ne szállj ki.

2012. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Te leszel az ágyékkötős izzadó rabszolga, aki a fáraót nem is láthatja, sem annak véreden szerzett vagyonát. Sajna, ez van...
2012. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy tényleg igazatok van, csak van pár internetes lehetőség, ami elsőre nagyon jónak tűnik... Meg láttam néhány kifizetési bizonylatot is a fórumukon, ami elég meggyőző volt. De kíváncsi voltam, hogy valóban fizetett már valakinek, vagy a kifizetési bizonylatok is átverések. Tényleg sokan kellene megnézzenek egy linket, ahhoz, hogy azzal keresni is lehessen.
2012. szept. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!