Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása.30napot...

Aktív korúak ellátása.30napot igazolni kell a felülvizsgálatig. De hogyan is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azt írja hogy 3módon igazolhatom a 30napot.


Egyszerűsített foglalkoztatás

Háztartási munka

Közérdekű önkéntes tevékenység


Most vissztérnék a háztartási munkára: kizárólag a természetes személy és háztatásában vele együtt élő személyek,továbbá közeli hozzátartozói mindennapi életéhez szükséges feltételek biztosítását szolgáló következő tevékenységek: lakás takarítása,főzés,mosás,vasalás,gyeremek felügyelete,hazá tanítatása,otthoni gondozás és ápolás,házvezetés,kertgondozás.


Szóval..mivel én albérletben vagyok a párommal és a kisfiammal akkor én ezeknek megfelek? Szerintem igen elvégre mindent én csinálok a párom dolgozik.


Vélemény?


2012. szept. 15. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Itt háztartási munkán nem azt kell érteni, hogy Te ezt saját háztartásodban saját magad és családtagjaid ellátod, hanem, hogy ilyen jellegű feladatokat vállalsz más embernél.

2012. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szabályok nem tiltják,hogy közös háztartásban élő személyek között ne lehetne ilyen munkaviszonyt létesíteni.
2012. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!