Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, meddig tart az...

Mit gondoltok, meddig tart az emelkedés a devizapiacokon?

Figyelt kérdés
Konkrétan azokra a párokra gondolok, amikre hatással volt a szept 13 FED, szerintem még a hét elején kipukkad a lufi, és visszatér minden a megszokott kerékvágásba, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Nem alapozok rá semmit, daytrade híve vagyok, szóval nem kell segg hülyének nézni, ha a jelenlegi infók az ellenkezőjét mondják, csak magánvélemény.
2012. szept. 17. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mem alapozol rá semmit, akkor tökmindegy ki mit gondol.

Amúgy semmi nem tart örökké...

2012. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrét véleményed is van a helyzetről? Csak érdekel, hogy úgy átlagban ki mit gondol, nekem betett induláskor a kb 100 pipes kilengés, azóta csak óvatosan közelítem a dolgot, és kíváncsi vagyok, hogy más mikorra várja kb az egész lecsengését.
2012. szept. 17. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai nap alapján nekem úgy tűnik, hogy már lecsengőben van és az ilyen jegybanki világmegmentő akciók hatása egyébként sem szokott sokáig tartani. Ugyanakkor az a véleményem, hogy a válság óta iszonyatosan felfújták a lufit mindenféle fundamentális alap nélkül és még mindig fújni akarják, aminek nagy durranás lesz előbb-utóbb a vége.
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!