Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A diplomások miért nézik le...

A diplomások miért nézik le azt, akinek csak középfokú végzettsége van?

Figyelt kérdés
Most voltam interjúzni az Uniqa-nal,és 15percig csak engem,vagy az öltözékemet fikázta az illető.Ugyanis elkövettem azt a hibát,hogy öltöny nadrágban és rövid ujjú ingben jelentem meg alkalmi cipőben.Szerinte én nem vagyok intelligens,de ő igen.Ő sok helyen volt már felvételizni,és ő van olyan intelligens,hogy megtisztelje a másikat,hogy megjelenjen normális ruhában,én viszont nem.Ezt szó szerint így mondta.Vagy ez most mi lenne?Tesztelni akarta a stressz tűrő képességemet?
2012. szept. 18. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon buta emberrel találkoztál aki nem kompetens!
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antimod ***** válasza:
100%
Vagy nagyon sötét emberkéről van szó, vagy stresszinterjú akart ez lenni. Így vagy úgy, nem sok értelme lehetett.
2012. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tesztelni akarta a stressz tűrő képességemet?"


Lehet, de én ettől független otthagytam volna a faszba, miután megmondtam volna, hogy a jó édesanyjával szórakozzon ne velem.

2012. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem megvan a neve, én a helyedben azonnal írnék az Uniqa személyzeti és kommunikációs vezetőjének, és kikérném magamnak a megalázó bánásmódot és kérném, hogy a vállalat kérjen bocsánatot.


A diplomások kontra középfokúak közti "konfliktus" hasonló az autósok kontra motorosokéhoz. Mindkettő mondvacsinált marhaság, vannak mindkét oldalon hülyék és intelligensek is.


2 diplomásként sok társam nevében én kikérem magamnak a fenti állítást, legjobb barátaim szakmunkások, gyárba dolgozó emberek.

2012. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Komolyan én is gondolkoztam rajta,hogy ott hagyom,annyit nem ér a becsületem.Utánam bement egy 20év körüli csajszi.Kilátszott félig a feneke és a melle is,na az remélem bejött neki.A nevét tudnám,ha akarnám..Bocsánatkéréssel semmire nem mennék,szimplán nekem ez picit sértő.

Én a helyében ha nem is vagyok szimpatikus,akkor sem próbálnék meg haragost összeszedni,ugyanis még mindig értékesíteni próbálnék,akár én is lehetnék potenciális ügyfele a jövőben.

2012. szept. 18. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én rögvest elküldtem volna a k.anyjába.

Egy állásinterjú nem arról kell szóljon, hogy a pályázót alázzák.

2012. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mégis......
2012. szept. 18. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak páran akik azt hiszik hogy a diplomájuk feljogosítja őket előítéletekre. Ez van, nagy az Isten állatkertje, de azért el lehetett volna küldeni az anyjába.
2012. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ennek semmi köze nincs a diplomához.
2012. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a diploma? És hogy lehet egy eset alapján általánosítani??


Sajnálom, de én általában inkább azt látom, hogy sok nemdiplomás saját magát nézi le, és emiatt csinálja ezen a cirkuszt.

2012. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!