Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van vkinek tapasztalata a...

Van vkinek tapasztalata a PandaStart-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valós ez az egész? Nem átverés? Mi a véleményetek? Valóban pénzkeresési lehetőség? Nem húzzák le az embert?

2012. szept. 20. 11:27
 1/4 Antimod ***** válasza:
Tesztelgetem. Valószínűleg valós, de komoly pénzeket nem fogsz vele keresni. Lehúzni maximum a befektetett idődet tudják.
2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz elgondolás. olyan, mintha te megkérnél több tízezer embert, hogy kattintsanak már a weboldaladon lévő Adsense hirdetésre, aztán majd osztoztok a bevételen. Te degeszre keresed magad, az összeg másik fele viszont szétosztva annyira csekély, hogy senki nem fog emiatt vállalkozóvá válni( merthogy kell a számlaképesség), feljelenteni sem ilyen kevés összeg miatt (van egész 34 pontom-azért csak ennyi, mert ciki lett volna ismerősöket beszervezni, és örülök is, hogy nem égettem magam ezzel).

Szóval az a pár ember, aki a legelején hülyítette a többit, azok egész szépen fognak keresni. De szerintem nem sokáig, mert a hirdetőknek is csak leesik előbb-utóbb, hogy a kattintgatók nagy része csak a pontokért kattintgat, és nem valós érdeklődő.

Bár kezdő cégnek éppen ideális módszer, hogy megismertessék magukat az emberekkel.

Ezért írtam, hogy a Csatlós Csaba-ha másért nem is-már csupán az ötlet kidolgozásáért megérdemli azt a pár milliót. Szerintem nem keveset dolgozott az ügyön, mi pedig csak magunkra vessünk, amiért nem számoltunk egy kicsit utána a dolgoknak.

2012. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak áfás számla ellenében tudod kikérni a pénzed, ahhoz meg vállalkozás kell. Persze ha a cég külföldre helyezkedik akkor ki fog tudni fizetni, bár nem csodálkoznék ha külföldre helyezkedés közben megszűnne.
2012. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
am, hány pontot kell elérni h legyen egy kifizetési alapod?
2012. szept. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!