Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szól németül az alábbi...

Hogy szól németül az alábbi pár mondat?

Figyelt kérdés

"V.J felesége vagyok, és J éredklődik, hogy tudna-e a számára valamilyen mznkát ajánlani?"


Nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültek a szüleim, és ausztriai ismerősüktől szeretnék megkérdezni, hogy tudnak-e ajánlani valamilyen munkát kint, de anyum már sokat felejtett németből (én pedig angolul tudok). Esetleg ha valaki tudna valamilyen munkát másodállásba ajánlani, azt nagyon megköszönnénk.


2008. máj. 16. 18:40
 1/4 anonim válasza:
Ich bin Frau V.J.Herr J möchte fragen,ob Sie für ihn ein Job empfehlen können.
2008. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ich bin die Ehefrau von V.J.und J.interessiert sich,ob Sie einen Job für ihn empfehlen kann.

Meine Eltern sind in schlechter finanziellen Lage,und sie würden von ihnen österreichischen Bekannten fragen ob sie irgendeinen Job dort empfehlen können.Meine Mutter hat viel von Deutsch vergessen.(ich sprache aber English).Wenn Sie vielleicht könnte irgendeinen Job(Zubrot)empfehlen,wir würden es Ihnen sehr verdanken.


én kb.így fordítanám,de nem vagyok biztos minden részletben...ha gondolod várj még másik profibb válaszra,ha nem érkezik másik, akkor esetleg használd ezt,mondom nem 100 százalékos a fordításom...sok sikert:-)

2008. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az első sor végén a kann az können akart lenni..-az előző válaszoló-
2008. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Anyu fog beszélni majd velük, én csak mondtam neki hogy megkérdezem valakitől, hogy hogyan is kell helyesen.
2008. máj. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!