Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy szól németül az alábbi pár mondat?

"V.J felesége vagyok, és J éredklődik, hogy tudna-e a számára valamilyen mznkát ajánlani?"

Nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültek a szüleim, és ausztriai ismerősüktől szeretnék megkérdezni, hogy tudnak-e ajánlani valamilyen munkát kint, de anyum már sokat felejtett németből (én pedig angolul tudok). Esetleg ha valaki tudna valamilyen munkát másodállásba ajánlani, azt nagyon megköszönnénk.

2008. máj. 16. 18:40  Privát üzenet  

A válaszok
Ich bin Frau V.J.Herr J möchte fragen,ob Sie für ihn ein Job empfehlen können.

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. máj. 16. 19:22 Privát üzenet

Ich bin die Ehefrau von V.J.und J.interessiert sich,ob Sie einen Job für ihn empfehlen kann.

Meine Eltern sind in schlechter finanziellen Lage,und sie würden von ihnen österreichischen Bekannten fragen ob sie irgendeinen Job dort empfehlen können.Meine Mutter hat viel von Deutsch vergessen.(ich sprache aber English).Wenn Sie vielleicht könnte irgendeinen Job(Zubrot)empfehlen,wir würden es Ihnen sehr verdanken.

én kb.így fordítanám,de nem vagyok biztos minden részletben...ha gondolod várj még másik profibb válaszra,ha nem érkezik másik, akkor esetleg használd ezt,mondom nem 100 százalékos a fordításom...sok sikert:-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. máj. 16. 19:35 Privát üzenet
bocsi az első sor végén a kann az können akart lenni..-az előző válaszoló-

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. máj. 16. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Anyu fog beszélni majd velük, én csak mondtam neki hogy megkérdezem valakitől, hogy hogyan is kell helyesen.

# 4/4Időpont 2008. máj. 16. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
"Bánj egy prostival hölgyként, egy hölggyel prostiként" Hogyan kell ezt a mondást alkalmazni a való életben? Leginkább az idézett mondat második felére lennék kíváncsi.
Ma azthiszem megbántottam egy számomra fontos fiút egy elhamarkodott mondattal, nem volt kemény a mondat, de mégis megbántodott és hazafele elég komoly volt és nem is beszélt...
Egy szó, vagy egy mondat, amit belegravírozhatnék egy kis tárgyba évfordulóra?
Vajon mit jelenthet ez a mondat pontosan?
Lányok! Mit jelenthet a kövi mondat?!
Gazdasági szempontbóől nézve néhány dolog a napelemek alkalmazásának megtérüléséről? Nem kell sok max 8-12 mondat.

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!