Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti is unjátok, hogy ebben az...

Ti is unjátok, hogy ebben az életben minden a pénzről szól, a pénz körül forog?

Figyelt kérdés

A pénz van értünk, vagy mi vagyunk a pénzért?

A pénz a legfontosabb dolog az életben?

Minden időnket a pénz keresésnek szenteljük a munkahelyünkön, tehát kijelenthető, hogy egész életünkben a pénzért harcolunk. Mindegy mennyi pénzünk van, mindig többet szeretnénk annál mint amennyink van. A végtelenségig lehetne a pénzt hajkurászni, de szerintem ez már unalmas, hogy az emberek ennyire rabjai a pénznek.

Ismersz olyan embert akit nem érdekel a pénz?



2012. szept. 23. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz,mit vetítettem?Mesélj!!!!

Én azt mondom több a lehetőséged,elismert lennél,teljesen más az életed,rendszerezett vagy,nem kell aggódni,ha valamit venni akarsz.

2012. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es válasszal tökéletesen egyetértek!!!!


Az a baj, - és nem csak az itteni kommentekben!!! - hogy a "mennyit számít a pénz?" kérdést - sokan lealacsonyítják piti tömegemberek anyagiskodására(kinek van, és milyen a kocsija, el tudja-e vinni a csajt kajálni, stb...)


Persze, hogy kell a pénz! Nincs ingyen zsömle az ABC-ben, lassan a levegővételért is fizetni kell...


De mennyit számít a pénz? Azt gondolom értelmes, épkézláb embernek csak annyit, hogy normálisan meglegyen belőle. Értsd meleg otthon, meleg étel, számlák kifizetve, normális ruhák, stb...



Efölött egy embert már sokkal magasabbszintű dolgok kell hogy érdekeljenek, - mondjuk az élet örömei, egészség, amennyire lehet nyugodt normális élet, boldogság, stb., - és nem a pénz!!!


Ha valaki túl anyagias, azt meg lehet érteni mondjuk úgy kb. 25 - 30 éves korig. - fiatal még... Ott még annyi az élet, hogy buli, ismerkedés, mozi, stb... lsd.: - 2-es lelkiszegény vetítőgépduma


De ha valakinek még ettől idősebb korban, (mondjuk 45-50 évesen is) annyiról szól az élete, hogy hány okos TV van a szupermodern lakásában, meg mennyire drága ruhákba jár, - annak annyi öröme is legyen!!!! Ott tényleg baj van a szellemi-lelki-mentális fejlődéssel! Egészségére!

2023. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!