Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról akarok rendelni....

Vateráról akarok rendelni. Segítene valaki tanácsaival? A részletes kérdések lentebb:

Figyelt kérdés

1. Mit jelent a "Fizetési és szállítási mód: Levélként előre utalás után"?

2. Mennyire megbízható ez, hogyan kell fizetni?

3. Hogyan, hol vehetem át az ily módon elpostázott csomagot?

+ Ti rendeltetek már így? Mik a tapasztalatok?



2012. szept. 23. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Mit jelent a "Fizetési és szállítási mód: Levélként előre utalás után"? LEVÉLPOSTAI KÜLDEMÉNY, ELŐBB UTALSZ, MEGKAPJA A PÉNZT, AZTÁN FELADJA

2. Mennyire megbízható ez, hogyan kell fizetni? ELŐRE KELL UTALNI

3. Hogyan, hol vehetem át az ily módon elpostázott csomagot? POSTÁS KIHOZZA

+ Ti rendeltetek már így? Mik a tapasztalatok? ELADÓFÜGGŐ

2012. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.sima levélként adja fel az eladó,de neked előre át kell utalni a vételárat és a postai feladás díját.

Nem javaslom ezt a formát mert semmi garancia nincs,hogy nem tűnik el a postán,én ajánlott levélként előre utalás után formát választanám.Itt annyi a különbség,hogy van Rag-szám és ha sokat késik a küldemény ezzel lehet érdeklődni a postán.


2.Az előbb leírtam erre a válasz egy részét.Fizetni bankszámládról való utalással tudsz,vagy befizetsz az eladó bankjában közvetlenül,tehát bemész az ő bankjába és a pénztárban befizeted a kért összeget az eladó számlájára.Én általában az átutalást választom,mert ezt otthon neten keresztül el tudom intézni.


3.A postás fogja kivinni a címre amit megadsz,ha nem vagy otthon akkor ha kisméretű akkor postaládában hagyja,ha nem férne be akkor értesítést hagy amivel be kell menned a postára és ott kiadják a csomagot.


4.igen rendeltem már többször így,de mint mondtam én inkább az ajánlva történő postázást részesítem előnyben.Eddig semmilyen negatív tapasztalatom nem volt.


Egy jó tanács,mindig nézd meg az eladó értékeléseit,ha 98%alatti akkor én nem rendelnék tőle.

2012. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!