Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van az a honlap hogy www.panda...

Van az a honlap hogy www.pandastart.com. Mi ról a véleményetek? Tényleg lehet pénzt keresni vele vagy ez csak becsapás?

Figyelt kérdés
Nektek van róla tapasztalatotok? Mit gondoltok róla?

2012. szept. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
fás számla nélkül nem tudod kivenni a pénzt. Ehhez meg vállalkozói kell. Persze tervezik a külföldre való áthelyezkedést és akkor elvileg számla nélkül is ki tudnak majd fizetni. de hogy mikor lesz, vagy lesz e egyáltalán az jó kérdés.
2012. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nicns vállalkozásom nem is tudnak kifizetni? dehát épp azért regisztrálnék mert nincs munkám,és kéne pénz :S
2012. szept. 24. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg külföldre nem költöznek addig csakis áfás számla ellenében fizetnek ki. Legalábbis az oldalukon ez van írva.
2012. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De havonta tényleg lehet vele keresdni akár 100 ezret is?
2012. szept. 24. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Írd be a gyakorikérdések keresőjébe, hogy pandastart, elég sok válasz olvasható. Szeretnénk mindannyian hinni a csodákban, de csodák nincsenek, én tapasztaltam, hogy pénzt csak pénzből lehet csinálni.
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az üzemeltetője biztos keres vele annyit.
2012. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 7im4 válasza:
Szerintem átverés, idő kérdése, hogy mikor jelentik fel őket, vagy szüntetik meg az egészet. Újabb MLM rendszer, leginkább a kedvencünkhöz, a Zepterhez hasonlít... Engem az érdekelne, hogy hogyan tudom onnan törölni magamat? Sajnos előbb regeltem, és utána olvastam utána a cuccnak... Vagy várnom kell 90 napig, míg inaktívnak kell lennem, ahogy azt írják a honlapon?
2012. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet vele keresni. De amire elérnéd a 20.000 ftos limitet már lehet,hogy rá is unsz:) A jó benne, hogy (egyenlőre) nem kérnek pénzt, úgyhogy max időt buksz rajt, meg a felhasznált áramot. Befektetés nélkül nem lehet itt sem keresni. Ez egy újabb PTC oldal a sok 100 másik mellé, ahol havi 1-2 dollárt kereshetsz. De itt jobban van kitalálva, mert olyan magas a limit, hogy mire elérik az emberek ráunnak az egészre. Így könnyű havonta 1 milliót szétosztani a már 10.000s nagyságrendű felhasználók között, mert ez csak aprópénz így:)

Befektetést tudok ajánlani a neten, ami valós pénzt hoz és 20 dollártól ki lehet kérni. Azért mégsem 20.000 ft:) Ha érdekel valakit, privátban megtalál.

2012. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!