Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek javult a gazdasági...

Szerintetek javult a gazdasági helyzetünk?

Figyelt kérdés
Eddig asz évek alatt azt hallottam hogy a helyzet egyre rosszabb. Ezt is láttam. Azonban ebben az évben úgy júliustól kezdtem felfigyelni arra, hogy körülöttem egyre több üzlet beindult, egyre több kereskedés nyereséges, és nem utolsó sorban találtam jól fizető munkát is. Szerintetek gazdasági erősödés van?

2012. szept. 24. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak a te nezopontodbol tunik most minden jobbnak. A gazdasag romokban es az Unortodox gazdasag politika percrol percre jobban hajt a szakadek fele minket.
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt már mindegy, hogy ortodox, vagy unortodox.

Ha unortodox, akkor nem adnak hitelt, és abba döglünk bele, ha meg ortodox, akkor adnak, és abba...

2012. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!