Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy házaspárnak kb mennyi...

Egy házaspárnak kb mennyi pénz szükséges, hogy ésszerűen, de nem szűkölködve éljenek?

Figyelt kérdés

Havi szintén a bevételek egy (nagyobbik) részét szeretnénk félretenni. Viszont kicsit gondban vagyok, hogy mennyit szánjunk "felélésre".

A havi rezsi 35-40 rugó. A kaja minőségén semmiképp nem szeretnénk spórolni, bár nem is bioboltban vásárolnánk. De egészséges, nyers hozzávalókból főznék, sok zöldséggel. (Húst nem igényli annyira egyikünk se, heti 1-2 alkalommal bőven elég, akkor is szárnyas mell)


Extra kiadás annyira nincs, szórakozásra mondjuk eg yhavi 10-est félretennék, mozi, egyebek.


2012. szept. 28. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A szárnyas mell nem is olcsóbb, és nem is jobb más húsoknál, csak divatos.

Két embernek kajára havi 30 elég. Ha igényesebbek vagytok, akkor 40. Mi 4-en költünk 30-at kajára, és változatosan főzök.

2012. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni, hogy lehet 2, pláne nem 4 embernek havi 30e forintból enni?!

Nekem egyedül sem megy....

2012. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2/3. Úgy lehet 4 embernek 30.000.- ből enni, hogy nem a legdrágább kajákat veszed meg. Akkor veszel, amikor akciós.

Nem veszel készételeket, kész szószokat, fűszerkeverékeket stb. Helyette természetes alapanyagokat használsz.

Meg kell tanulni jóízű, laktató ételeket főzni, a rendelkezésre álló alapanyagokat gazdaságosan beosztani.

A neten is találhatsz sok írást, ami a gazdaságos háztartás vezetésről szól.

2012. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor sem tudom elképzelni.


Napi 3 étkezéssel ezt azt jelenti, hgy 250 (!!!) forintból jön ki fejenként naponta! Egy mezei reggeli sem jön ki 250 forintból, nemhogy még egy ebéd és egy vacsora is!

2012. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!