Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hardgainer (nehezen fejlődő)...

Hardgainer (nehezen fejlődő) sovány alkattal, úgy, hogy nincs pénz olyan táplálkozásra, ami szükséges a neten lévő kalkulátorok szerint a fejlődéshez, érdemes-e elkezdeni kondizni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy nincs pénzed állandóan csirkemellet enni és drága fehérjeporokat venni, igen, érdemes. Amennyit el tudsz követni, annyit tegyél meg az ügyért, és fejlődni fogsz. Nem lehet ezt rámondani semmire, hogy nem érdemes,.
2012. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sznofru ***** válasza:
Mar csak az edzes miatt is erdemes lemenni. Jobb, mint otthon ucsorogni. Kesobb, mikor mar lesz penzed normalis kajakra, akkor mar tapasztalatod is lesz az edzesben.
2012. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nehezen fejlődő? Könnyen fejlődőről nem tudok...


Ha nincs pénzed olyan minőségű táplálkozásra, próbálj meg olcsóbb helyettesítő kajákat, az még mindig jobb, mintha otthon ülnél.


Például nem csirkét veszel, hanem sertéshúst, nézd meg a kalóriatáblázatban az egyes húsfajták tulajdonságait, a hentesnél meg az árakat.

Mellé tolsz némi szójafehérjét.

Szénhidrátnak mehet a rizs, olajnak extra szűz olívaolaj, némi vitamin, és kész.

Szemét kaját pedig simán nem veszel. :)


Én a kondibérleten spórolok, kb. 130 ezer forintba került 180 kg súly és rudak. Ennek egyik felét már 10 éve vettem, és többen is edzünk.


Idővel egyébként én is konditerembe szeretnék menni.

2012. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!