Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a villám...

Hogy kezdjek neki a villám építtetésének?

Figyelt kérdés

vagyok abban a szerencsés helyzetben h 21 évesen saját házat építtethetek, de nem tudom h fogjak hozzá.

szóval valami modern luxusházat akarok óriási beltérrel és minden földi jóval mint pl medence, moziszoba, wellness részleg szaunával, szolival stbstbstb

de nem tudom h kezdjek neki a dolgoknak h ennek mi a menete...

van rá 130-150 millóm és úgy kell megoldani h majd a rezsi meg adók minden szarság 500e ft alatt legyen havonta.


2012. szept. 29. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lefeküdni aludni, további jó álmodozást hétfő reggelig. Akkor pedig menj el egy ingatlanirodába, mond el, hogy mit szeretnél és fognak ajánlani egy építész-tervező és kivitelező céget.
2012. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod akinek ennyi pénze van házra az nem itt kér tanácsot.
2012. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát hallod ha nekem 21 évesen lenne ennyi pénzem én meg elégednék egy kisebb kényelmes házikóval ahol van egy hálószoba, egy különszoba ahol dolgozhatnék, egy műhely, egy garázs, egy konyha, két kisebb szoba, egy nappali, meg egy jó nagy fürdő káddal zuhanyzó kabinnal meg egy átlagos mosdó tükörrel és pipere polccal.

Figyi szerintem biztos van egy álomházad akár villád vagy mit tudom én lényeg hogy aludj rá képzelj el egy alapot menj el valami szakemberhez aki azért ért is hozzá dugjátok össze a fejeteket azt majd kisül belőle valami. Szerintem ne költsél rá annyit hogy az összes pénzed elmenjej rá, legyen arra elég hogy az igényeidnek megfeleljen meg ugye ki az a marha aki kifogja azt takarítani azért erre is gondolj hogy ha megkérsz rá valakit akkor azért tejelned is kell meg lehetőleg ne olyan cuccokkal szereld fel amik leszívják a villanyoszlopot. De te tudod én csak ezt tanácsolom.

2012. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem akarlak elkeseríteni, de ennyiért egy jobb környéken (nemcsak Budapestről beszélek!) maximum a telket tudnád csak megvenni (ne feledd, hogy a legtöbb villanegyedben 20% körül van a beépíthetőségi arány, szóval nagy házhoz nagy telek kell) és még egy darab téglára nem költöttél...
2012. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Miért akarsz villámot építtetni???

Nem értem...

2012. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
10 millióért megmondom....
2012. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!