Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő, ahogy...

Szerintetek elítélendő, ahogy próbálunk megélni? Ti még mivel tudtok ügyeskedni?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen minimálbér környékén vagyok bejelentve, de 100-110 körül kapok pénzt (lehetett választani, vagy 80000 ftra bejelentenek, és annyit kapok, vagy többet kapok de kevesebb papíron), az önkormányzathoz bevittem a papírokat, az egy főre eső jövedelem kb 20000 ft papíron, ezért kapunk lakásfenntartási támogatást, a villanyszámla nagyrészét fedezi. Párom nem volt bejelentve a munkahelyén sajnos, így csak gyes és családi pótlék jár neki, de nem házasodtunk össze, így a kislányunkra emelt családit kap, 3 havonta kap gyorssegélyt, évi 2-szer kap támogatást a gyerekre, így már úgy- ahogy kijövünk. Pici a lakásom, 36 nm, de néha még így is csúsztatni kell a számlákat.

2012. szept. 30. 09:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha van valami mellékes meló, azt mindig elvállalom, volt mellékállásom is, de megszűnt, már csak alkalmik vannak mellékésnek.
2012. szept. 30. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember okoskodik ahol tud. Nekem még gyerekkoromban a szüleimnek voltak anyagi problémái és a házunkat is el akarták venni. Csak ennek érdekében váltak el, minden anyukám nevére került, és így "egyedülálló" anya lett. Természetesen együtt maradtak, mert szerették egymást, de okoskodni kellett, és minden meg is oldódott.
2012. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert is lenne elitelendo? En is kb ennyit kapok kezbe mint te, de ennyire is vagyok bejelentve. Mikor latom a fizetesi papiron, hogy mennyit kell befizetnem a kozosbe amit aztan vissza osztanak a sok ingyenelonek, na az egy kicsit felb@sz...


Lehet panaszkodni a politkusok, kisebbsegek miatt, de a tarsadalom altal teljesen elfogadott adocsalasok, ugyeskedes miatt tart itt ez az orszag...

2012. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen, de ne félj, tudják ezt ott fönt is, hogy csak papíron ilyen szar, épp most fognak gondoskodni róla, hogy ténylegesen is az legyen :P


[link]

2012. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!