Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ezeket a nyomtatványokat...

Ha ezeket a nyomtatványokat (GYES, családi pótlék, anyasági támogatás igénylő lap) letöltöm a MÁK honlapjáról, kinyomtatom és beadom, nem akadékoskodnak, ugye? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mert hogy személyesen hivatalos kék nyomtatványt adnak, de gondolom, azért lehet letölteni a honlapról, mert így is elfogadják. Tehát mezei fekete-fehér, több oldalas nyomtatványt.

Nem mennék be személyesen nyomtatványokat kérni, ha ez így megoldható. Tudom, hülye kérdés, de azért válaszolnátok? :)


2012. okt. 2. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én év elején mikor elindítottam a gyes kérelmet netről töltettem le a nyomtatványt!Kitöltöttem,majd vissza küldték,hogy hiányos!!!!!!Egy oldal hiányzott!!!!Ők rakták fel az utolsó oldal nélkül!!!!!Aztán küldtek egy olyan kéket helyette:)))))

2012. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na, ez szuper... Vajon azóta már kijavították a honlapon vagy sem? Lehet, mégsem úszom meg, hogy bemenjek személyesen.

Eszembe jutott még egy kérdés, hogyha mindent folyószámlára kérek, akkor szükséges bankszámlaszerződést is bemutatni, vagy ezt nem kérik?

2012. okt. 2. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
júniusban született a babám,MÁK oldaláról töltöttük le a igénylő lapokat.Nem volt semmi gond,1 hét alatt megkaptam a pénzt.
2012. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg még azt hallottam, hogy pont mostanában változtak ezek a nyomtatványok, és nem tudom, hogy a neten már az újak vannak fent vagy még a régi verziók? Ha valaki tudja, akkor kérem szépen, válaszoljon. Köszönöm!
2012. okt. 2. 09:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha szülés után személyesen adom be a papírokat, akkor hamarabb megkapom a pénzt? Vagy teljesen mindegy? Benyújthatom postai úton is? Mármint tudom, hogy benyújthatom, csak úgy elhúzódhat a folyósítás? Mi a tapasztalat?
2012. okt. 2. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a számla számodat kell megadni amire kéred a folyósítást!!Nem kell semmi szerződés!
2012. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is pont ezt tervezem, hogy saját magamnak nyomtatom ki a papírokat, már le is töltöttem, de nekem amilyen szerencsém szokott lenni, tuti személyesen kell majd utána járnom...
2012. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,postán küldtem,és így kaptam meg 1 hét alatt a pénzt.
2012. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet, hogy mégiscsak személyesen megyek be és kérem ki a papírokat. Biztos, ami biztos. :)
2012. okt. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!