Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy éve nem fizetem már a...

Egy éve nem fizetem már a TB-t. Most a NAV megküldte a tavalyi, és az idei évre a kis sárga csekkeket. Ezek szerint akkor havonta fizethetem az elmaradásomat? Nem kell most egyben?

Figyelt kérdés
Mert egyben biztos nem tudnám kifizetni. Gondolom azért küldtek több csekket, hogy nem kötelező egyben kifizetni, hanem hónapról-hónapra... De ezt így nem láttam a levélben leírva, ezért nem is egyértelmű.

2012. okt. 3. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
az elmradást be kell fizetned, mert kamatokat számólnak fel
2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Remélem elolvasod és tudsz segíteni!

Ugyan ebben a cipőben járok mint te jártál!

1 év hátralék és most küldték a levelet, melyben

le van írva a befizetési határidők.Visszamenő 1 év

és az ide év is.12db üres csekket küldtek,neked is

így volt?

Miért ureset?Te egyszerre kezdted el fizetni

az elmaradottát és aktuálisat?

Mert én nem értem ezt...

2013. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra az időszakra, amikor nem fizettetek, késedelmi kamatot fognak felszámítani (én is így jártam).

Ha most felhívjátok őket valahogy (2 óra után sikerült gép helyett élő személyt kapcsolni), vagy bementek személyesen, kérhettek részletfizetést. De akkor is a kamatot a részletfizetés megkötése napjáig ki fogják számlázni.

Jobb, ha minél hamarabb intézitek, ne gyűljön tovább az adósság! Sok sikert!

2013. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!