Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes rendelésnél,...

Internetes rendelésnél, kérsik a termék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
azt kérdezném hogy ha megadják nekem hogy 2 hét az érkezési idő, és már joval tul vagyunk a két héten... és álitolag késik a nemzeközi posta, akkor elálhatok e a vásárlástol kérve a pénzem visszafizetését? mert azt tudom hgoy a termék megérkezését követő 8 munkanapig vissza lehet küldeni... de mivan ha megse várnám már a megérkezését, a nagy késés miatt?

2012. okt. 6. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ez úgy hangzik, hogy megvettél valamit vaterán, amit valaki más megrendelt fele áron Ebayről, és azt akarja eladni neked... Ez a helyzet? Vagy külföldről rendeltél árút és a te címedre címzett nemzetközi csomag késik?
2012. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy internetes ékszerboltbol rendeltem ékszert nem vaterán, egy szlovák cég és az rendeli, és küldi tovább, nem magánember!

nem hiszem hogy átverés lenne, mert elég hitelesnek tűnik, meg én elhiszem hogy késik nekik, de névnapi ajándék, és már ugyvagyok vele hogy hiába hogy naongy tetszett, de lehet keresnék mást...

2012. okt. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!