Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv. Mi a véleményetek a...

Üdv. Mi a véleményetek a pandastart.com-ról elszeretném kezdeni használni mivel sokan mondják hogy nagyon jó, nem átverés stb.! Azt szeretném ha olyanok válaszolnának akik már használták és hozott pénzt a házhoz!?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
de sok válasz érkezett...
2012. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az oldal üzemeltetője az a Csatlós Csaba, akitől egy csomó ideig kaptam a kéretlen spamleveleket?? :D

Biztosan megéri... mármnint annak, aki sok embert be tud szervezni. A sok marha csak össze vissza fogja linkelgetni mindenhová, abban reménykedve, hogy majd mindenféle vadidegen beregisztrál alá. Jól ki van találva a rendszer, de megint csak bizonyos szűk körök fognak keresni vele.

2012. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre összesen kb. 10 olyan ember van, akiknek hozott pénzt a házhoz, tehát nem csoda, ha ők nem válaszolnak.

Maga az ötlet elméletileg nem lenne rossz, de rengeteg buktatója van, és úgy látom, ezekkel az üzemeltető se nagyon tud mit kezdeni.

Én elkezdtem még szeptemberben aktívan használni, először tetszett az ötlet, de aztán hamar rájöttem, hogy fölösleges időpocsékolás, mert ebből sose lesz rendes pénz. Annak a 10 embernek, akik elvileg megkapták a pénzt, nem is láttam a kifizetési bizonylatukat, nem tették fel sehová, ha jól tudom. Lehet, hogy azt a 10 embert is csak kitalálták, a fene se tudja.

A kezdőlap mondjuk tényleg jó ötlet, kényelmes, egyszerű, meg minden, szóval azt még mindig használom. Így még akkor is összejön a napi 1 pont a belépésekért, ha nem csinálok semmit :) Aztán ki tudja, hátha valamikor jól fognak jönni azok a pontok.

Én amúgy ezeket az oldalakat használom, ezek közül minddel kerestem is már pénzt:

[link]

2012. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!