Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen cég foglalkozik átlátsz...

Bazinga kérdése:

Milyen cég foglalkozik átlátszó anyag öntésével? (műanyag, akril, stb. )

Figyelt kérdés

Szeretném ezt a színváltós kaméleont megvalósítani (lejjebb linkelem), a színérzékelésre már van ötletem, már csak egy formát kéne kialakítani hozzá, hol lenne érdemes keresgélnem (milyen anyag, milyen cég)?


[link]


2012. okt. 8. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Párom műanyagfröccsöntő cégnél dolgozik, már 8 éve. Előtte is hasonló profilú cégnél dolgozott. Műanyagból nem olyan egyszerű, ill. horribilisan drága ezt megcsinálni, fröccsöntéssel. Egy-egy szerszám több százezer forint átlagban, és ugye minnél többet gyártanak az adott termékből (főleg autóiparba gyártanak), annál olcsóbbra jön ki.


Szóval, ahhoz, hogy Te, kedves kérdező, egy darabot legyártass ebből a kaméleonból, először meg kell csináltatnod szerszámkészítőnél az ehhez a formához szükséges, egyfészkes szerszámot, majd keresned egy olyan műanyagipari fröccsöntő céget, akik hajlandók emiatt leszerelni egy teljes gépet, feltenni ezt a szerszámot, alapanyagot cserélni stb. és legyártani neked.


Hülyeséget nem akarok mondani, de ha találsz is olyat, aki megcsinálja Neked, akkor is több százezer, vagy akár 1-2 millió is lehet ez az egész. Egyébként Veszprém környékén találsz több ilyen fröccsöntő céget, de neveket nem írhatok...

2012. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek tökéletesen igaza van - egy ilyen szerszám alsóhangon 1-1,5 millió és pár ezer darab alatt nem lesz neked ember, aki elkezdené gyártani.
2012. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos ilyen válaszra számítottam. Gondoltam azért teszek egy próbát hátha valahogy ki lehetne hozni :)
2012. okt. 9. 00:42
 4/4 A kérdező kommentje:
És egyéb ötlete lenne valakinek? Viasz?
2012. okt. 10. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!