Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ausztriába megyek dolgozni,...

Ha Ausztriába megyek dolgozni, mi a legolcsóbb módja a hazatelefonálásnak?

Figyelt kérdés
A szüleimet akarom hívni, se a Skype se a Viber nem jöhet számításba, nincs internetük.
2012. okt. 9. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van vonalasuk akkor szinte ingyen hivhatod őket.
2012. okt. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
VoipWise-zal egy feltöltéssel (10 EUR) kapsz 90 ingyen napot, ami alatt vonalas telefonokat ingyen hívhatsz világszerte, mobilra meg valami gagyi díj (pár cent) van. Én ezt használom. Mobilról is tök jól működik (Android).
2012. okt. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont itt fut a vectone mobile reklám :) 1 cent vezetékesre.De mobilra sem drága.elsö simkártyánál 240 ingyen percet ad 140 ausztria 100eu.

Orange elöfizetésem van,25euro havonta 1000perc ausztria,1000sms 300perc eu.

Ugy hallottam hogy a yooopi-nál is elég jók a percdijak.

2012. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Skype is 2,2 cent / perc ha vonalast hívsz.


De miért nem kötik be hozzájuk a netet? 3K-ért már bárhol van valami lassú net, veszel nekik egy skype telefont (tehát PC-t sem kell használniuk), úgy csörög majd, mint az asztali aztán dumálhattok napestig, ha valami jót veszel akkor még videophon is lehet belőle.

2012. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tehát ne az itthoni sim kártyát használjam, hanem vegyek ott, és azon hívhatnak az itthoniak is? Vagy hogy lehet megoldani, hogy aki a magyar számom tudja, az is elérjen? A net szintén így oldható meg a telefonon, vagy csak wifinél használjam?

Mobil feltöltőkártyát bármelyik élelmiszerboltban kapok?

2012. okt. 9. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Élelmiszerboltban nem kapsz.Tabak Trafik,Benzinkut vagy telos boltokban.A magyar számodon ekérnek ha van rajta pénz de neked is vonja a pénzt és annak is aki hiv téged.Nem érdemes a magyart idekint használni.
2012. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. okt. 9. 11:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Az internetet a telefonomra ugyanígy feltöltőkártyával oldjam meg? Vagy működik az itthoni?
2012. okt. 9. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
telefonos netet nem használtam nem tudom milyen.az orange stick feltöltökártyás ha van géped akkor elég jó efy ideig.A stick ára 50euroba kerül és van rajta valamnnyi egység szóal nem kell tölteni rögtön használhatod.
2012. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!