Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy forexen...

Azt hallottam, hogy forexen lehet havonta 15 százalékot elérni. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Pluszban is, mínuszban is.
2012. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
lehetNE, ha...
2012. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Forexen mindent lehet. Akár napi 100%ot simán. Mindig az a kérdés mekkora kockázatot vállalsz.
2012. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Lehet akár mennyit, a kérdés tényleg csak az hogy mennyi kockázatot vállalsz. Egyébként valutatőzsdei befektetési alapkezelő cég profi háttérrel ezt simán hozza:

[link]

2012. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia Digo ! Ez igaz ? Azt hallottam, hogy ezek a cégek nagyon veszélyesek és elnyelik a pénzedet. Most komolyan, ez működik ?
2012. okt. 10. 14:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az fxstat oldalát. Nem tűnik lehúzósnak, de még mindig vannak kétségeim. Mennyi a minimális befizetendő összeg ? Nem találok semmilyen konkrét információt arról, mennyi a tagdíj, hova kell utalni, milyen brókercéggel kell szerződni, stb. Ez egy ilyen VPS szerver konstrukció ?
2012. okt. 10. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

ehh, ott van ki kezeli az accountot


"Fennáll a lehetőség, hogy kezdeti befektetésének egy részét vagy egészét elveszti, ezért soha ne fektessen be olyan pénzt, amit nem engedhet meg magának, hogy elveszítsen."

2012. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyit lehet, akár többszáz százalékot is, ha véletlenül szerencséd volt, vagy hosszútávon nem fenntartható hatalmas kockázatot vállaltál, és épp bejött. DE ez ugyanolyan hamar fordulhat teljes csődbe és hatalmas veszteségbe, ha nem tudod mit csinálsz, és nem értesz hozzá.


Fenntartható számlanövekedést, alacsony kockázatvállalás mellett csak úgy tudsz elérni, hogyha értesz hozzá, vagyis éveket töltöttél technikai elemzés tanulásával, kockázatkezelés tanulásával, saját stratégiád fejlesztésével, pszichológiai felkészüléssel. Ekkor tudsz alacsony kockázat mellett, tartósan növekedést elérni.


De mivel a legtöbb ember (99%-a a kereskedőknek) tanulás nélkül hatalmas kockázatokat vállalva ugrik bele a kereskedésbe, az esetek többségében az első 3 hónap alatt elveszti minden pénzét.

2012. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!