Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera: INAKTÍV felhasználó...

Vatera: INAKTÍV felhasználó lettem! Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam a vatera.hu-ra, mert szeretnék eladni pár dolgot, mivel nehéz anyagi helyzetbe kerültem... Először regisztráltam a vaterára, gondolva, hogy majd gyorsan el tudok adni mindent, amire már nincs szükségem. Jött egy levél, hogy minden oké, lekönyvelték a 100 Ft-ot, de rá 10 percre jött egy másik levél, hogy inaktív lettem, mert az eddigi tevékenységek szerint, már voltam a vaterán és ki voltam tiltva, vagy valami ilyesmi. Mi a teendő?? MÉG SOHA NEM HASZNÁLTAM A VATERÁT!!
2012. okt. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

írj nekik és képrdezd meg ott

vagy véletlenül inaktiváltak vagy valamit hibáztál, de ezt csak ők fogják tudni kideríteni

2012. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tedd fel a zsibvasar.hu-ra ingyen a termékeidet és soha nem fognak semmivel zaklatni!
2012. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez is érdekes hogy ök ugytudják volt fiókod náluk valaki ismerös rokonod nem regisztrált a vaterán ?
2014. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!