Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szereted a munkád? Mit dolgozol?

Szereted a munkád? Mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Mostanában kellene kitalálnom, hogy mi szeretnék lenni, de nincs semmi ötletem. Igazándiból nem tetszik semmi, de nem is utálok semmit.

Úgyhogy ha valaki szereti azt, amit csinál az leírná, hogy miért szereti és, hogy mit is csinál pontosan?



2012. okt. 14. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Újságírás, mert mindig változatos, sosem kell ugyanazzal foglalkozni.
2012. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az mondjuk tényleg nem rossz. A sportokról elég sokat tudok, főleg a fociról. De nem hiszem, hogy lenne lehetőségem itt.

Ide ismertség kellene, nem?

2012. okt. 14. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

mi érdekel? hány éves vagy? milyen tárgyakból vagy jó?

közép- vagy felsőfokú iskolába mennél tovább?


a kérdésedre a válasz amúgy: minőségügyi mérnök vagyok és szeretem a munkám, annak ellenére, hogy nagyon sokat kell dolgoznom

2012. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én imádom - informatikus (és áruszállító) vagyok egy informatikai nagykerben :) Gépeket rakok össze, alkatrészeket pakolok, szinte folyamatosan belefutok a viszonylagosan új cuccokba.


No meg gépeket összeszerelni, gépeket összeválogatni :) És még vezetni is lehet, szóval nekem ideális :D

2012. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Informatika területén dolgozom, azon belül auditálással, kockázatkezeléssel. Nagyon szeretem, mert rengeteget tanulok, mindig van új, megbecsülik minden szempontból, rugalmas munkaidő, izgalmas... mi kell még? :)
2012. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na mindegy, tökmindegy, hogy mit fogok majd tanulni és aztán dolgozni, úgyis utálni fogom a munkámat.


Köszönöm a válaszokat :)

2012. okt. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!