Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez előfordulhat? (posta)

Ez előfordulhat? (posta)

Figyelt kérdés
Cseréltem valamit vaterán, és megbeszéltük az eladóval, hogy csütörtökön (tehát tegnap) mindketten feladjuk a csomagot ajánlva, elsőbbségivel.. Na, az a helyzet, hogy ma volt a postás, de a csomagot nem hozta.. Létezik, hogy ez a posta hibája? Mert ha elsőbbségivel adja fel, annak elvileg másnap itt kéne lennie, nem? Vagy csak egyszerűen átvert az eladó, amit nem hiszek, mert 80-ból 74 pozítív értékelése van, a többi semleges.

2012. okt. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a két verzió előfordulhat. Az eladó is átverhetett és az elsőbbséginek sem kell másnapra odaérnie, mert a szabályzat leírja, hogy az elsőbbségi leveleknél 100-ból minimum 95-nek kell odaérni másnapra. Ha a tiéd a fennmaradó 5-be tartozik, akkor csak jövő héten szerdán kapod meg...
2012. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Javítanám az előző válaszolót (postás vagyok):


Az elsőbbségi levelek 85%-ának kell megérkeznie másnapra (csak munkanap számít) és 97%-ban a feladást követő harmadik munkanapig.

2012. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát, ha az eladó csütörtökön feladta nekem, akkor az keddre lesz itt?
2012. okt. 21. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerda, mert az a következő munkanap...
2012. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja.. tényleg.
2012. okt. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!