Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP junior kártyát szeretnék...

OTP junior kártyát szeretnék PayPalhoz csatolni, azonban mindig az alábbi hibaüzenetet kapom. Ez azt jelenti hogy a számlanyitásnál valamit nem engedélyeztettem vagy mi? És mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

2012. okt. 21. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a kártyát nem lehet paypalhoz használni - utalj a számládról!
2012. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is junior kártyám van. Én bementem a bankba, ott kértem az otp direkt szolgáltatást és azóta tudók vásárolni interneten is. Szerintem neked is ezt kellene.
2012. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a gyors válaszokat.

Van OTP direkt szolgáltatásom, ennek ellenére sem sikerül csatolni.

Hogyan tudok pénzt utalni PayPalra? (most használom először)

2012. okt. 21. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!