Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagycsaládosoknak járó autóvás...

Nagycsaládosoknak járó autóvásárlási támogatásról hallottatok valamit?

Figyelt kérdés
Mert én nem sokat, de aktuális lenne...
2012. okt. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen tényleg van?


Nem hülyeség, végre csend lesz a tömegközlekedési eszközökön :D

2012. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam, pedig nagycsaládosok vagyunk (3 gyerek + elvált szülő + a mozgássérült nagyi is velünk lakik), de ugyan úgy teljes árat fizettünk a kocsiért mindig is, tavaly decemberben is.
2012. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
Hurrá, megint a cigányok jártnak jól.
2012. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A cigányoknak úgyse lesz rá pénzük, legalább is a lecsúszott fajtáknak, de egyébként tartós munkahelyhez kéne kötni és megoldódna a probléma :D

Ezzel inkább a tisztességes családok gyermekvállalását ösztönöznék, bár én nem hallottam, hogy van/lesz ilyen.

2012. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beleástam magam a témába:

Tavasszal cikkeztek róla, hogy esetleg lesz, aztán semmi. Egy szeptemberi cikket találtam, hogy esetleg jövőre. De csak újságcikkek, semmi hivatali portál vagy ilyesmi. Az elképzelés az volt, hogy adott egy mondjuk 4 millás autó (ha már nagy családról van szó, akkor ugye 7 szemályes). Ebből 1 milla önrész, 1 milla állami támogatás, 2 milla hitel, ami kb 5 év alatt 40ezer/hó lenne. Ennél bőven olcsóbb autó is van, de mondom, semmi hivatali írás nincs róla, leírás se, csak ez az egy példa. Aztán lehet, hogy már rég a süllyesztőben van az ötlet?

2012. okt. 23. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!